Herre

Menn

ADELSKALENDER - A-LAG HERRER

SESONGER MEDREGNET : 2018/19, 2017/18, 2016/17, 2015/16, 2014/15-, 2013/14, 2012/13, 2011/12, 2010/11, 2009/10, 2008/09, 2006/07 (mangler 1 kamp), 2005/06*

Vi har desverre ingen statistikk fra sesongen 2004/05 (9 kamper)

 

* Sesongen 05/06 (Kun fire kampskjema finnes i arkivet. I resterende 11 kamper, har spillere som har sanktet poeng blitt registrert med spilt kamp)

 NavnKMAPUM  
1Richard Alfstad*1761109420460
2Christian Andersen*113865414028
3Brage Holmstrøm85706513579
4Daniel Bråthen*103735012324
5Lars Johan Bakkerud113574810584
6Lars Christian Holm4446449013
7Magnus Maller8060238366
8Geir Olav Bratberg6550176756
9Kjell Gunnar Opseth*11930376782
10Hans Iver Frydenlund*7729255433
11Martin K. Bjørke8729255410
12Stian Granseth6625143912
13Roger Nystrand*2910192931
14Fredrik Nordhagen4115132828
15Stig Atle Lunna Aamot39188266
16Edmunds Eglitis3116102690
17Espen Helgeson*421692510
18Sindre Smestad Pedersen*5312122414
19Tom Richard Hovde*802222413
20Jonas Skåden261762310
21Anders Bakkerud Larsen*8126188
22Cato Ødegård48511168
23Henning Rugsveen25510152
24Dzanin Hamzic2777144
25Glenn Skuttbergsven24661214
26Henrik Andreas Stensig131111221
27Truls Bosmen24651142
28Magnus Johansen1538114
29Jan Raymond Mikkelsen3172912
30Andre Pauslen*35272
31Tomas Hageberg262576
32Marius Eriksen190662
33Håvard Westmo2232510
34Halvor Teige150558
35John Amund Hansen103144
36Sondre Bråten90444
37Arya Dehnavi52130
38Renars Goldmanis620214
39Hans Jonas Engh521311
40Cato Norderhaug202240
41Robin Evenstad102000
42Espen Kristiansen*20224
43Tommy Tømmerholen*70228
44Marius Resvold30220
45Kent Uno Svendsen*11010
46Lars Christian Fredlund20110
47Thomas Berg30110
48Mads Anders Hansen10112
49Martin Myhre130000
50Halvard Hagelund60008
51Marius Tjelde40000
52Ruben Østby30000
53Stig Lombness30000
54Tony Nilsen20000
55Tai Lam20000
56Espen Wefring20000
57Håkon Baldishol10000
53Fredrik Tålesen10000
54Bjørn Inge Kulsveen10000
55Mats Bakkom40002
60Magnus Skulstad10000
61Ørjan Enger20000
62Christoffer Ringli40332
64Tobias Kaashagen Holmen63364
65Even Olsen9314
66Herman Sønes30100
67Kenneth Hovdsveen30002
68Sigurd Westmo81014
69Nils Erik Nordhagen3
MÅLVAKT
NavnKAPUMMINS
1Daniel Halvorsen280014
2Bjørn Atle Torstensen28000
3Morten Lien26000
4Marius Hermansen21000
5Terje Dahl21000
6Kjetil Amundsen16000
7Magnus Skulstad12000
8Eirik Torp Gustavsen11000
9Christoffer Ringli8000
10Jens Kristian Alhaug7000
11Richard Alfstad5200
12Thomas Andre Kristoffersen*3112
13Rovbert Erichsen3000
14Cato Ødegård1000
15Per Erling Johannessen1000
16Ole Emil Øygarden1000
17Eldar Østli1000